Informace o nás a našem psím hotelu

Hotel pro psy Svatá Kateřina Vás vítá. Výcvikem psů se zabýváme dlouhou řadu let, aktivně se věnujeme sportovní kynologii a závodění  a máme zkušenosti s různými typy psů. Najdete nás na okraji Moravského krasu, kousek za Brnem.

 Pejsci jsou u nás ubytovaní v prostorných, vytápěných místnostech s výhledem do dvora a do zahrady. Podle přání zákazníka ubytujeme vašeho pejska buďto v soukromí nebo ve společnosti dalších psích kamarádů. Kapacita hotelu je omezena, kvůli komfortu našich psích hostů. Preferujeme vnitřní ubytování ve vytápěném domečku pro větší komfort, ale disponujeme i venkovním zastřešeným kotcem se zateplenou boudou.

Venčení  probíhá 4 krát denně na přilehlé zahradě nebo formou vycházek po okolní přírodě. Lokalita, ve které se Hotel pro psy Svatá Kateřina nachází, vybízí ke krásným procházkám. Nekonfliktní psi jsou venčení ve skupinkách. Pokud není důvod, zbytečně je neizolujeme, váš pejsek tedy může získat nového kamaráda a odloučení od pánečka je pro něj mnohem snažší. 

Pejsci májí u nás celodenní dohled, protože hotel je provozován v domácím prostředí pod dohledem zkušených profesionálů. V rámci péče o zdraví vašeho čtyřnohého přítele spolupracujeme s MVDr. Martinem Petrlíkem. 

Pokud si přejete se předem podívat, kam a komu svého pejska chcete svěřit, rádi Vás u nás provedeme a zodpovíme vaše dotazy. Prohlídky je nutné předem telefonicky domluvit, abychom se vám mohli plně věnovat. 

Nabízíme také možnost vyzvednutí pejska u Vás doma.  Z naší zkušenosti je to mnohem lepší pro psy více fixované na své majitele. Po skončení pobytu Vám ho zase rádi přivezeme. Lokality Brno a Blansko jsou zdarma,  u ostatních je sazba 3Kč/km.

 Ubytováváme   i háravé fenky, chronicky nemocné psy vyžadující speciální režim nebo psy bojácné, těžko zvladatelné. U hůře zvladatelných psů si vyhrazujeme právo předchozí návštěvy a tzv.socializační test.

Od tohoto se odvíjí také další služby, které poskytujeme.

Ať už potřebujete psa vychovat, vycvičit, socializovat, zbavit ho nežádoucího chování a zlozvyků - prostě mít spokojeného a hlavně poslušného psa, se kterým je radost žít....Je Vám k dispozici zkušený kynolog pan Miroslav Valentin. Kynologii se věnuje už přes 25 let, několikrát byl účastníkem mistrovství světa belgických ovčáků a mistrovství republiky a může se pyšnit i titulem mistra republiky belgických ovčáků 2007.  

Výcvik může být denní, internátní nebo formou soukromých lekcí s majitelem. Při nápravě nežádoucího chování je možné provézt lekce přímo u Vás doma v pro psa přirozeném prostředí.

 Neváhejte nás proto kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím naší facebookové stránky Hotel pro psy Svatá kateřina. 

Srdečně se na Vás a vaše čtyřnohé mazlíčky těšíme!